Přeskočit na obsah | Přeskočit na hlavní navigaci | Facebook | » Mapa stránek | Zobrazit úvodní animaci



RD seniorů, juniorů

Ženy

Barbora Hartmanová

Rok narození: 2002 (juniorka)
Klub: ASC Dukla / TJ Dukla Praha
Osobní trenér: Tomáš Janko

Lucie Hlaváčková

Rok narození: 2005 (juniorka)
Klub: ASC Dukla / TJ Dukla Praha
Osobní trenér: David Svoboda
Největší úspěchy: 1. místo v mix štafetě na MEJ v Barceloně 2022.

Karolína Křenková

Rok narození: 1998 (seniorka)
Klub: ASC Dukla / TJ Spartak Hořovice
Osobní trenér: Michal Michalík
Největší úspěchy: 11. místo na MS v Alexandrii 2022.

Veronika Novotná

Rok narození: 2000 (seniorka)
Klub: ASC Dukla / PK Příbram
Osobní trenérka: Alexandra Kučerová
Největší úspěchy: 2. místo na SP v Albeně 2022.

Barbora Rajnoch

Rok narození: 1996 (seniorka)
Klub: ASC Dukla / TJ Dukla Praha
Osobní trenér: Tomáš Janko

Anna Roubíčková

Rok narození: 1999 (seniorka)
Klub: ASC Dukla / TJ Dukla Praha
Osobní trenér: Tomáš Janko

Muži

Jiří Bauer

Rok narození: 2002 (junior)
Klub: ASC Dukla / TJ Dukla Praha
Osobní trenér: Tomáš Janko

Martin Bilko

Rok narození: 1993 (senior)
Klub: ASC Dukla / SC Bystřice
Osobní trenér: Jakub Kučera
Bilance na OH, MS a ME (zlato-stříbro-bronz): 1-1-1
Největší úspěchy: mistr Evropy v mužské štafetě 2017, 2. místo v soutěži štafet na ME 2016, 3. místo v soutěži družstev na ME 2014.

Vojtěch Dáňa

Rok narození: 2002 (junior)
Klub: ASC Dukla / TJ Lars Kladno
Osobní trenérka: Alexandra Kučerová

Marek Grycz

Rok narození: 1997 (senior)
Klub: ASC Dukla / SC Bystřice
Osobní trenér: Ivo Konvička
Největší úspěchy: 7. místo na FSP v Ankaře 2022.

Filip Houška

Rok narození: 2001 (junior)
Klub: ASC Dukla / TJ Dukla Praha
Osobní trenérka: Alexandra Kučerová
Největší úspěchy: 3. místo v mužské štafetě na MS v Alexandrii 2022, 1. místo v mix štafetě na MEJ v Barceloně 2022, 3. místo v družstvech na MEJ v Barceloně 2022.

Jan Kuf

Rok narození: 1991 (senior)
Klub: ASC Dukla / MP KK výstavby
Osobní trenér: Jakub Kučera
Účast na OH: 2016, 2021 (OH 2020 - 8. místo)
Bilance na OH, MS a ME (zlato-stříbro-bronz): 3-2-5
Největší úspěchy: mistr Evropy 2016 v individuální soutěži, mistr světa 2015 v mix-štafetě, mistr Evropy 2016 v mix-štafetě, 2. místo v soutěži štafet na MS 2018, 3. místo na MS 2014 v individuální soutěži, 2. místo v soutěži štafet na ME 2013, 3. místo v soutěži družstev na ME 2012, 2014, 2015 a 2019, 10. místo na FSP v Ankaře 2022.

Matěj Lukeš

Rok narození: 2002 (junior)
Klub: ASC Dukla / LBS sport team
Osobní trenérka: Alexandra Kučerová
Největší úspěchy: 8. místo na MEJ v Barceloně 2022, 3. místo v družstvech na MEJ v Barceloně 2022.

Jakub Maleček

Rok narození: 2001 (junior)
Klub: ASC Dukla / TJ Dukla Praha
Osobní trenér: Tomáš Janko

Tobias Pařízek

Rok narození: 2003 (junior)
Klub: ASC Dukla / TJ Dukla Praha
Osobní trenér: David Svoboda

Ondřej Polívka

Rok narození: 1988 (senior)
Klub: ASC Dukla / TJ Kralupy
Osobní trenér: Jakub Kučera
Účast na OH: 2012
Bilance na OH, MS a ME (zlato-stříbro-bronz): 3-6-6
Největší úspěchy: mistr světa 2009 v soutěži štafet, mistr Evropy 2009 v individuální soutěži, mistr Evropy v soutěži štafet 2017, 2. místo v soutěži družstev na MS 2009 a 2010, 2. místo ve štafetách na ME 2013 a 2016, 2. místo v soutěži družstev na ME 2009 a 2010, 3. místo v soutěži štafet na MS 2007, 3. místo ve štafetách na ME 2009, 3. místo v soutěži družstev na ME 2014, 2015 a 2019.

Ondřej Svěchota

Rok narození: 1993 (senior)
Klub: ASC Dukla / TJ Dukla Praha
Osobní trenér: Libor Capalini

Jan Toman

Rok narození: 2002 (junior)
Klub: ASC Dukla / MP KK výstavby
Osobní trenérka: Alexandra Kučerová
Největší úspěchy: 4. místo na MEJ v Bernu 2021.

Matouš Tůma

Rok narození: 2001 (junior)
Klub: ASC Dukla / TJ Lars Kladno
Osobní trenérka: Alexandra Kučerová
Největší úspěchy: 3. místo v mužské štafetě na MS v Alexandrii 2022, 4. místo na MEJ v Barceloně 2022, 3. místo v družstvech na MEJ v Barceloně 2022.

Martin Vlach

Rok narození: 1997 (senior)
Klub: ASC Dukla / TJ Lars Kladno
Osobní trenérka: Alexandra Kučerová
Účast na OH: Tokyo 2020 (OH 2021 - 5. místo)
Bilance na OH, MS a ME (zlato-stříbro-bronz): 0-1-2
Největší úspěchy: 2. místo v soutěži štafet na MS 2018, 3. místo na ME 2019 v individuální soutěži, 3. místo v soutěži družstev na ME 2019, 1. místo na SP v Budapešti 2022, 5. místo na FSP v Ankaře 2022.

Hlavní navigace: